Arama

Kent Konseyi Toplanıyor İlk Aday Albayrak

27/06/2024 18:02 | Son Güncelleme : 25/07/2024 21:06 | Okunma Sayısı : 285 | Super Admin


Kent Konseyi Toplanıyor İlk Aday Albayrak

Kestel Kent Konseyi beş yıl aradan sonra ilk kez toplanıyor. Cuma günü yani 28 Haziran'da saat 17.30 da toplanacak konsey yönetimini belirleyecek. Kent Konseyi başkanlığı için ilk aday ilçemizin yetiştirmiş olduğu bilgili ve donanımlı Sait Albayrak oldu. Kestel Belediye Meclis Salonunda toplanacak konsey aynı zamanda yönetiminide seçecek. Kent Konseyi kanun gereği belirli kuruluşların temsilcilerinden oluşuyor. Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, STK lar, siyasi partiler ve derneklerden meydana gelen konsey kararları belediye meclisinde görüşülüp karara bağlanabiliyor

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

ASGARİ ÜCRETTE ZAM BEKLENTİSİ

ASGARİ ÜCRETTE ZAM BEKLENTİSİ

Yıl başında yapılan asgari ücret zammının ardından gözler şimdi ise Temmuz ayına çevrildi. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, ara zam yapılmayacağını belirtmiş olsa da son gelişmeler beklentileri artırdı. Kulislere göre, enflasyondaki artışa kayıtsız kalınmayacak ve asgari ücret için düşünülen yeni rakamlar konuşulmaya başlandı.

1 ay önce
Bursa’da BESAŞ ekmeğe zam geldi! İşte yeni fiyatlar…

Bursa’da BESAŞ ekmeğe zam geldi! İşte yeni fiyatlar…

Büyükşehir Belediyesi iştirâklerinden BESAŞ, ekmek fiyatlarına yüzde 33 ila 80 oranında zam yaptı.

1 ay önce
A Milli Takım'da Çekya maçına hazırlanıyor

A Milli Takım'da Çekya maçına hazırlanıyor

A Milli Takım, 2024 Avrupa Şampiyonası'nda Çekya ile 26 Haziran Çarşamba günü oynayacağı gruptaki son maçın hazırlıklarına devam etti. Bir süredir sakatlığı bulunan İrfan Can Kahveci ile dün bireysel antrenman yapan Arda Güler, bugünkü idmanın tamamında takımla çalışırken A Milli Takım kampına bugün katılan kaleci Muhammed Şengezer de idmanda yer aldı.

1 ay önce
Yorumlar